İnternetten Kredi Veren Bankalar

Şubeden kredi müracaatında zorluk yaşayanlar, internetten başvurarak anında kredi veren bankalardan kredi müracaatı yapıp online kredi alabilirler. İşte internet üzerinden internetten kredi veren bankalar listesi.

İnternetten Kredi Veren Bankalar

Enpara Kredi 

İnternetten kredi veren bankalar listesinde en başta  yer alan  enpara.com ile sizde uygun faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. 48 aya varan vade ve %1,55 faiz oranlarıyla kredinizi kullanmak istiyorsanız  buraya tıklayarak ödeme ve faiz hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.Hesaplama yaptıktan hemen sonra sayfanın altında bulunan Başvur  butonu sayesinde hatıranda kredi müracaatını bankaya iletebilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank ‘a kredi başvurusunda bulunanlar, başvurularının onaylanması ile birlikte paralarını anında hesaplarına alıyor ve dilediği gibi harcamaya başlıyor. 48 aya varan vadelerle kredinizi çekebilirsiniz. Faiz oranları yüzde 1,29 ‘dan başlayıp, yüzde 1,47 ‘ye kadar çıkabilmektedir.

Nakit Hazır Kredisi başvurusu için;

  • Odeabank İnternet Bankacılığı,
  • Odeabank Mobil Bankacılık,

İş Bankası ‘ndan Evraksız İmzasız Anında Kredi

Türkiye İş Bankası nakit ihtiyacı duyanlar için düzenlemiş olduğunu Anında Kredi kampanyası ile birlikte 25 bin TL ‘ye kadar 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,25 ‘ten başlayan faiz oranları üzerinden kredinizi çekebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi başvurusunda bulunmak için;

  • İş Bankası İnternet Bankacılığından,
  • İş Cep mobil uygulamasından yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ile Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Online kredi konusunda hizmet veren bir diğer bankamız ise Garanti Bankası. Garanti Bankası ‘nda yüzde 1,29 ‘dan başlayan oranlarla online kredi teklifleri sunuluyor.

Garanti Bankası şubelerine gitmeden kredi başvurusunda bulunmak için izleyebileceğiniz adımlar;

  • Garanti İnternet Bankacılığı,
  • Garanti Cep uygulamasıdır.

İnternetten Kredi Müracaatı Alırken Dikkat Edin: 

1. İnternet üzerinden yapılan müracaatlar negatif sonuçlanması vaziyetinde kredi notunuzu düşürecektir. Her negatif müracaat neticesi kredi notunuza direk olarak tesir etmektedir.

2. En Uygun İhtiyaç Kredisi Üremi Seçilmeli: İnternet üzerinden hatıranda kredi almak için aceleci olmayın. Önce araştırın ve en uygun kredi veren bankayı tespit edin. Bunun için de ihtiyaç kredisi ürem oranları 2018 sayfamıza göz atabilir ve en uygun üremli krediyi seçenek edebilirsiniz.

Sizde bu konuda yer alan bilgiler doğrultusunda internetten hatıranda kredi veren bankalar ile kredinizi alabilirsiniz. Bu konudaki muhtevalar ihtiyaç kredileri için geçerlidir ve online müracaatlar içindir. Banka şubesinden yapılacak müracaatlarda kredi faiz oranının yüksek çıkacağını da unutmayınız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir